THIEL Audio TT1

THIEL Audio TT1

https://nepomak.org/?n=legal-to-buy-antibiotics-online Amerykańska firma THIEL Audio, mająca siedzibę w Nashville, przedstawiła nowy model podłogowego zestawu głośnikowego TT1, należącego do rodziny o nazwie 3rd Avenue Collection.

click Jest to kolumna 3-drożna, bass-refleks, w której wykorzystano specjalnie zaprojektowane, i wykonywane na zamówienie, głośniki przez firmy SEAS i Scan-Speak .

buy zithromax online US

http://actiononaccess.org/?c=does-amoxicillin-interfere-with-birth-control-pills Dwa głośniki niskotonowe z aluminiową membraną o średnicy 6,5 cala (170 mm) i aluminiowymi koszami są rozmieszczone jeden nad drugim, prawie centralnie na przednim panelu obudowy. Są to przetworniki firmy Scan-Speak.

source url Głośnik średniotonowy z membraną z włókna szklanego, o średnicy 4,25 cala (110 mm), również posiada odlewany kosz wykonany z aluminium. Tenże stożek z włókna szklanego cechuje się niewielką masą, a zarazem duża sztywnością. A także lepiej tłumi wibracje, które są tutaj wielce niepożądane. Pochodzi on z firmy SEAS.

http://actiononaccess.org/?c=taking-ampicillin-while-on-birth-control-pills Tweeter użyty w tej konstrukcji to wysokiej klasy przetwornik firmy SEAS z 1-calową (25 mm) kopułką wykonaną z tytanu. Znawcy tematu wiedzą dobrze, że materiał ten przenosi fale dźwiękowe bez efektu rozpływania się sceny dźwiękowej w każdym wymiarze.

price of amoxicillin with insurance  

https://nepomak.org/?n=buy-metronidazole-200mg-UK THIEL Audio TT1

http://choicehighrisk.com/?c=can-you-take-ciprofloxacin-for-a-tooth-infection  

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250mg-tablets Obudowa kolumny THIEL Audio TT1 wykonana jest z płyt MDF łączonych za pomocą wręg (czyli „na zakładkę”) dzięki którym zwiększa się powierzchnia styku klejonego i sztywność całej konstrukcji. Ścianki boczne są zaokrąglone, by zmniejszyć wpływ rezonansów wewnętrznych.
Ciekawostką jest to, że każdy z głośników posiada własną komorę. Stąd na tylnej ścianie znajdują się dwa porty bass-refleks. Poniżej nich umieszczono terminal z dwiema parami złącz, umożliwiające podłączenie w układzie bi-wiring. Kolumny głośnikowe THIEL Audio TT1 oferowane są w kolorystykach: Rosewood, Espresso i wysoki połysk w kolorze czarnym.

http://www.faeganspub.com/?f=bactrim-order-online-UK  

doxycycline interaction with alcohol Dane techniczne:

Typ: 3-drożna bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka tytanowa o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana z włókna szklanego o średnicy 110 mm (4,25″)
Głośniki niskotonowe: 2 szt., membrana aluminiowy o średnicy 6,5″ (170 mm)
Skuteczność: 91 dB
Impedancja: 4 Ohmy
Pasmo przenoszenia: 39 Hz – 30 kHz
Częstotliwośc podziału zwrotnicy: 350 Hz, 2.1 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20 – 250 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1043 x 260 x 254 mm
Ciężar: 26,4 kg

Strona producenta: https://www.thielaudio.com/tt1-tower/