Tannoy Definition DC10A

Tannoy Definition DC10A

http://actiononaccess.org/?c=buy-tetracycline-in-the-UK Wśród audiofili są pasjonaci i zwolenicy konstrukcji jednogłośnikowych, a dokładnie z przetwornikiem, w którym dwa głośniki umieszczone są koncentrycznie w jednej obudowie. Mają one swoje wady i zalety, ale na pewno warto bliżej poznać jedną z takich kolumn. Niedawno angielska firma Tannoy wypuściła na rynek jeden z najdroższych zestawów z jednym takim głośnikiem współosiowym – Definition DC10A.

http://www.faeganspub.com/?f=amoxicillin-antibiotic-over-the-counter

http://choicehighrisk.com/?c=cost-of-azithromycin-with-insurance Zewnętrzna część tego przetwornika Dual Concentric™ to średnio-niskotonowa jednostka o średnicy membrany 10 cali (250 mm) wykonanej z pulpy papierowej. Wewnątrz znajduje się tweeter z 2-calową kopułką ze stopu aluminium, wspomagany falowodem. Zarówno głośnik wysokotonowy, jak i średnio-niskotonowy posiadają układy magnesów, zwane przez producenta Alnico. Magnesy Alnico są wykonane głównie z aluminium (Al), niklu (Ni) i kobaltu (Co), stąd pochodzi ich nazwa. Przyczyniają się one do zwiększenia dynamiki, co wraz z dużymi stożkami obu głośników, przekłada się na wysoką efektywność zestawu, wynoszącą aż 93 dB. W połączeniu z przyjazną impedancją 8 Ohmów, czyni te kolumny idealne do współpracy z wzmacniaczami lampowymi.

go site Zwrotnica dla obu torów jest 2-rzędu, a częstotliwość podziału wynosi 1100 Hz. Ciekawostką jest to, że producent poddaje ją, przed końcowym montażem w obudowie, obróbce kriogenicznej w temperaturze -190 °C. Co podobno „trwale redukuje naprężenia wewnętrzne w mikrostrukturze podzespołów zwrotnicy, złączy, przewodów i prowadzi do dalszej poprawy transferu sygnału oraz większej rozdzielczości drobnych szczegółów„.

taking ampicillin while on birth control pills Tannoy Definition DC10A

source link  

safe site to buy antibiotics online Tannoy Definition DC10A

go Tannoy Definition DC10A

buy metronidazole 400mg online USA  

http://choicehighrisk.com/?c=buy-zithromax-in-Canada Duża obudowa o objętości 103 litrów jest bardzo ładnie wykończona fornirem w 3 rodzajach kolorystycznych. Nie jest zbudowana z płyt MDF, lecz z warstwowej płyty złożonej z kilku rodzajów drewna, w tzw. techologii DMT (Differential Material Technology). Została tak zaprojektowana, by użytkownik mógł ją dociążyć jakimś ciężkim i sypkim materiałem, np. kulkami z ołowiu lub piaskiem. Gdyż w jej dolnej części znajduje się szczelna komora, zamykana pokrywką, przykręcaną 4 śrubami (to tzw. MLC – Mass Loading Cavity). Całość stoi na masywnej aluminiowej podstawie, do której przykręcane są kolce.

http://www.faeganspub.com/?f=can-I-order-antibiotics-for-my-dog  

http://actiononaccess.org/?c=ciprofloxacin-cost-Canada Tannoy Definition DC10A

 

Dostarczane wraz z Tannoy Definition DC10A maskownice są przytwierdzane za pomocą magnesów. Z tyłu znajdują się dwa porty bass-refleks oraz zespół złączy WBT NextGen, które pozwalają na podłączenie w układzie bi-amping lub Bi-Wiring. Jest też jeszcze jedno, piąte złącze, które podłączone do wzmacniacza, cytując za producentem, „zmniejsza potencjalne zakłócenia częstotliwości radiowych RF w systemie audio„.

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka ze stopu aluminium o średnicy 51 mm, układ magnetyczny Alnico, Pepperpot WaveGuide™
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana papierowa o średnicy 250 mm, układ magnetyczny Alnico,
Pasmo przenoszenia (-6 dB): 28 Hz – 22 kHz
Impedancja: 8 Ohmów
Skuteczność (2,83 V/1m): 93 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 30 – 300 W RMS
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1135 x 345 x 438 mm
Ciężar: 42,7 kg/szt.
Wykończenie: high gloss black, high gloss cherry, high gloss dark walnut
Cena: 64 000 zł/para

Strona producenta: http://tannoy.com/residential/home