Subwoofer XTZ Sound 3X12

Subwoofer XTZ Sound 3X12

flagyl 400mg cost Australia Są na świecie firmy, o których mało, kto słyszał, a ich oferta z czystym sumieniem warta jest przybliżenia. Choćby z tego powodu, że produkują niezwykłe zestawy głośnikowe. Takim przykładem jest szwedzka firma XTZ, która powstała w 2004 roku i specjalizująca się w systemach kina domowego. W swych konstrukcjach wykorzystuje podzespoły najbardziej cenionych producentów na świecie, takich jak SEAS, Peerless, Accuton i Bang & Olufson. Jej największy subwoofer to już nie jest tam jakiś, z reguły, półmetrowy sześcian, lecz potężna obudowa, bardziej przypominająca nagłośnienie estradowe niż element kina domowego. Po prostu, już na oglądających robi wrażenie.

http://www.faeganspub.com/?f=tetracycline-antibiotics-generic

https://nepomak.org/?n=buy-amoxil-500mg-online-UK Trzy identyczne głośniki niskotonowe z papierowymi membranami o średnicy 12 cali (300 mm) każdy, zamontowano na przednim panelu, w osi pionowej, jeden nad drugim. W każdym z nich podwójny układ magnetyczny, pokryty ochronną gumą, steruje cewką o średnicy 50 mm. Pod nimi, z przodu obudowy, znajduje się prostokątny wylot tunelu bass-refleks. Standardowo producent dodaje maskownice na głośniki w postaci okrągłych krążków z czarną siatką.

follow site  

buy cipro New Zealand Subwoofer XTZ Sound 3X12

click here  

click here XTZ Sound 3X12 to subwoofer aktywny, zatem posiada moduł wzmacniacza, a dokładnie trzy. Każdy o mocy 500 W RMS (i 900 W mocy szczytowej) klasy D, czyli razem zaoferują 2700 W solidnego basu. Całość steruje jeden kontroler z panelem na tylnej ścianie subwoofera. A tam mieszczą się: regulacja głośności, kontrola fazy, regulacja filtru dolnoprzepustowego, wejścia RCA i XLR oraz przełącznik EQ (pozycja “Anechoic” czyli bezechowa dla większych pomieszczeń lub „Room”, który redukuje poziom basów poniżej 35 Hz w małym pokoju).

augmentin order online Canada  

https://nepomak.org/?n=tetracycline-buy-Australia Subwoofer XTZ Sound 3X12

http://choicehighrisk.com/?c=buy-zithromax-Australia  

follow url Obudowa zbudowana jest z płyt MDF o grubości 25 mm i rozszerza się ku tyłowi (co nie jest widoczne na zdjęciach). W środku zastosowano wiele wzmocnień łączące wszystkie ściany na sztywno. Na wewnętrznych ściankach bocznych dodano materiał tłumiący fale stojące. Jej wymiary są niemałe: wysokość 113 cm, szerokość 53,5 cm, a głębokość 55,5 cm. A ciężar – ponad 77 kg.

follow url  

 

 

Dane techniczne:

Typ: subwoofer aktywny, bass-refleks
Głośnik niskotonowy: 3 szt., membrana papierowa o średnicy 12 cali (300 mm)
Zakres częstotliwości: 16 – 200 Hz
Regulacja częstotliwości filtru: 40 – 160 Hz
Moc wzmacniacza: 1500 W RMS/ 2700W max
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 113 x 53,5 x 55,5 cm
Masa: 77,4 kg
Wykończenie: czarny
Cena: 2500 USD

Link do producenta: http://www.xtzsound.com/