Subwoofer Paradigm Monitor 7 Sub 8

Subwoofer Paradigm Monitor 7 Sub 8

augmentin price Australia To najmniejszy model subwoofera z serii Monitor 7 tego kanadyjskiego producenta, wchodzący w skład kompletnego zestawu do kina domowego. Jego więksi bracia, czyli Sub 10 i Sub 12, posiadają wzmacniacz o tej samej mocy (900 W mocy szczytowej, 300W RMS), ale różnią się średnicą głośnika, a co za tym idzie, dolną granicą pasma przenoszenia oraz wielkością obudowy. Jednak subwoofer Paradigm Sub 8 wydaje się najbardziej interesujący ze względu na swoje, rzadko spotykane w tej klasie, małe wymiary.

source link

augmentin cheap UK We wszystkich subwooferach Paradigm Monitor 7 Sub  zastosowany wzmacniacz Ultra-Class-D™, z unikalnym zasilaczem, posiada procesor do cyfrowego przetwarzania sygnału – DSP, który ma za zadanie monitorowanie prądu liniowego oraz napięcie w taki sposób, żeby długotrwała moc wyjściowa miała stałą wartość. W ten sposób zapewniono dokładny, spójny, muzykalny bas bez zniekształceń również wtedy, gdy subwoofer gra z maksymalną mocą.

see Subwoofer Paradigm Monitor 7 Sub 8

http://www.gardayou.com/?g=doxycycline-antibiotic-for-sale Ciekawostką jest membrana polipropylenowa tego subwoofera formowana wtryskowo z 30%-wą zawartością węgla. W połączeniu z polipropylenem daje niezbędną lekkość, dynamiczność i bardzo dobry współczynnik tłumienia drgań własnych. Jako jej zawieszenie użyto nowy materiał – Santoprene. Jest to termoplastyczny elastomer o ekstremalnie niskiej gęstości posiadający elastyczność i wytrzymałość gumy. Technologia NLC, czyli karbowanie zawieszenia membrany, pomaga w osiąganiu bardzo dużych wychyleń stożka bez obawy na niepożądane deformacje tego elastycznego łącznika z koszem. W przypadku największego subwofera Sub 12 maksymalne wychylenie może wynieść ponad 35 mm. W mniejszych modelach jest ono niewiele mniejsze.

http://www.canadianearthinstitute.org/?c=cost-of-azithromycin-Canada  

best place to buy luvox online Subwoofer Paradigm Monitor 7 Sub 8

enter site  

go site Subwoofer Paradigm Monitor 7 posiada gniazdo USB używane do Perfect Bass Kit (PBK). Jest to nowoczesny system korekcji basu uwzględniający warunki pomieszczenia, w którym urządzenie pracuje. Do komputera z zainstalowanym odpowiednim programowaniem podłącza się do dwóch gniazd USB subwoofer i mikrofon. Następnie analizuje się odpowiedź subwoofera i ustawia odpowiednie parametry pasma w procesorze DSP w celu otrzymania optymalnego dźwięku.

http://www.kdaat.org/?k=antidepressant-medication-for-depression  

Dane techniczne:

Głośnik: 8 cali (210 mm), cewka aluminiowa 38mm obłożona czterema warstwami miedzi, magnes o wadze 2,1 kg
Wzmacniacz: klasy ULTRA-CLASS-D, moc szczytowa 900W, 300W RMS
Pasmo przenoszenia: 19 – 200 Hz
Regulacja odcięcia: płynne 50 – 150Hz
Wejścia: 2 x RCA (L/R) z wyjścia L/R, Sub-Out lub LFE-Out, port USB
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 27.2 x 26.2 x 28.3 cm
Waga: 9.1 kg
Wykończenie: okleina czarny jesion

Więcej informacji: http://www.paradigm.com/products/series=monitor/model=monitor-sub-8/page=overview