Sonus Faber Homage Amati Tradition

cost of antibiotics no insurance Zestaw głośnikowy Sonus Faber Homage Amati Tradition jest jednym z 3 kolumn wchodzących w skład serii Homage. I jest tą największą spośród nich, 3,5-drożną, podłogową konstrukcją.

buy amoxil online UK Posiada ona dwa głośniki niskotonowe o średnicy membrany 180 mm, z których każdy ma stożek zbudowany z 3 warstw: celulozowej masy włóknistej i rdzenia z pianki synktatycznej między nimi. Obie membrany tych wooferów lekko różnią się od siebie składem, po to by wygładzić przejście w jednym z nich, w okolicy częstotliwości 80 Hz, od niskich basów do średnich tonów, a w drugim przetworniku – od 250 Hz do środkowego zakresu pasma przenoszenia.

source site

http://www.faeganspub.com/?f=price-of-bactrim-without-insurance Głośnik średniotonowy to przetwornik o średnicy 150 mm z membraną wykonaną z suszonej powietrzem, niewyprasowanej mieszanki pulpy celulozowej, kapoka, kenafu i innych włókien naturalnych. Układ magnetyczny jest neodymowy z cewką drgającą z powlekanego miedzią drutu aluminiowego (CCAW), owiniętego wokół formy kompozytowej.

follow site Głośnik wysokotonowy z technologią „Arrow Point” Damped Apex Dome (DAD), posiada jedwabną kopułkę o średnicy 28 mm i jest napędzany przez neodymowy układ magnetyczny. Ten przetwornik, stosowany jest również w Lilium i Il Cremonese (wyższe modele tego samego producenta). Według projektantów DAD pomaga zapobiegać zachowaniom antyfazowym w części kopułki i poszerza reprodukcję wysokich częstotliwości.

http://www.faeganspub.com/?f=cost-of-azithromycin-UK  

https://nepomak.org/?n=amoxil-250mg-cost-Canada Sonus Faber Homage Amati Tradition

go site  

best place to buy bactrim Obudowa Sonus Faber Homage Amati Tradition to majstersztyk. Wewnątrz znajduje się struktura sześciu 1-calowych wzmocnień HDF, wyciętych i sklejonych w celu utworzenia szkieletu konstrukcji. W szkielecie tym umieszczono trzy prostokątne otwory wentylacyjne o precyzyjnej geometrii i fakturze. Geometria kanałów każdego otworu została tak zaprojektowana, aby dynamicznie wspomagać głośniki, eliminując hałas z tego kanału. Dzielą one skrzynkę na trzy centralne, tłumione komory, które Sonus Faber nazywa labiryntami akustycznymi, a unikalne zastosowanie filcowej
wykładziny dla każdego kanału umożliwia zarządzanie prędkością powietrza, obniżając w ten sposób częstotliwość strojenia i redukując całkowite zniekształcenie harmoniczne głośnika (THD). Ten system, nazywany jest Stealth Ultraflex, i jest ewolucją systemu Stealth Reflex wprowadzonego w serii Olympus Sonus Faber w 2013 roku. Powyżej i poniżej tych komór znajdują się dwie inne, szczelne komory, w których mieści się odpowiednio unikalny tłumik masowy Sonus Faber (TMD) i system przeciwdrganiowy ZVT.

http://choicehighrisk.com/?c=buy-tetracycline-in-Kosice-Slovakia Na zewnątrz powyżej wymienionego szkieletu ułożone są zakrzywione, panele o grubości 30 mm, z naprzemiennymi warstwami drewna i kleju, utwardzane w prasie. Powstały laminat jest następnie obrabiany w frezarce CNC i starannie ręcznie oklejany wybranym drewnem, a między każdą parą paneli umieszcza się poziome pasy jasnego klonu. Cały, uzyskany w ten sposób zespół, jest następnie piaskowany, bejcowany i pokryty 11 warstwami lakieru bezbarwnego. Profesjonalnie fornirowane panele boczne modeli Tradition można zamówić w dwóch kolorach: czerwonym lub wenge.

source url  

http://actiononaccess.org/?c=price-of-ciprofloxacin-with-insurance Sonus Faber Homage Amati Tradition

 

Konstrukcja skrzynii wykorzystuje technologie “Zero Vibration Transmission” (ZVT), która jest formą izolacji mechanicznej zawierającej naprzemienne i zachodzące na siebie warstwy metalu i elastomeru wewnątrz każdej stopki (kolca). Producent twierdzi, że znacznie ogranicza to przenoszenie drgań, szczególnie w zakresie 30-80 Hz, na dowolną powierzchnię, na której stoi zestaw. A wszelkie wibracje nie pochłonięte przez ZVT zostają zaś uwięzione wewnątrz obudowy. Tu wkracza TMD, przekształcając tę uwięzioną energię wibracyjną w ciepło, oscylując w opozycji do tych resztkowych wibracji.

 

Sonus Faber Homage Amati Tradition

 

Przednia ścianka Sonus Faber Homage Amati Tradition, o grubości 28 mm i frezowana CNC z jednego kawałka HDF, jest owinięta pięknym, gładkim, skórzanym plastikiem w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym, w zależności od wybranej okleiny.

Z tyłu kolumny widoczne są wytłoczone z aluminium i anodyzowane lamele w kolorze czarnym lub szampańskim (w zależności od wykończenia) subtelnie ukrywając system Stealth Ultraflex, jednocześnie zwiększając ogólną sztywność obudowy. Pomiędzy nimi, na dole, znajduje się pojedynczy terminal z dwiema parami złączy, również do podłączenia w układzie biwiring.

 

Sonus Faber Homage Amati Tradition

 

 

Dane techniczne

Typ: 3.5-drożny, bas-reflex
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka jedwabna 28 mm, “Arrow Point” DAD z drewnianą obudową w postaci komory labiryntowej
Głośnik średniotonowy: 1 szt. , z membrana o średnicy 150 mm, ultraliniowy, magnes neodymowy
Głośniki niskotonowe: 2 szt., membrana o średnicy 180 mm, 3-warswtowa membrana papierowa
Pasmo przenoszenia: 28 Hz – 35 000 Hz
Skuteczność: 90 dB SPL (2,83 V / 1 m).
Impedancja: 4 Ohmy
Rekomendowana moc wzmacniacza: 100 – 500W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1176 x 411 x 512 mm
Masa: 61 kg
Cena: 60 000 zł/para

 

Strona producenta: http://www.sonusfaber.com/en-us/products/amati-traditionn

http://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2017/11/Sonus-Faber-Homage-Amati-Tradition.jpghttp://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2017/11/Sonus-Faber-Homage-Amati-Tradition-150x150.jpgAutorGłośnikiArrow Point,CCAW,DAD,Damped Apex Dome,Stealth Ultraflex,TMD,Zero Vibration Transmission,ZVT
Zestaw głośnikowy Sonus Faber Homage Amati Tradition jest jednym z 3 kolumn wchodzących w skład serii Homage. I jest tą największą spośród nich, 3,5-drożną, podłogową konstrukcją. Posiada ona dwa głośniki niskotonowe o średnicy membrany 180 mm, z których każdy ma stożek zbudowany z 3 warstw: celulozowej masy włóknistej i rdzenia...