Roth Audio Oli 40

Roth Audio Oli 40

https://www.cogwheel.org.uk/?c=cheaper-versions-of-fluoxetine Firma Roth Audio powstała w Wielkiej Brytanii w roku 2007 i zdążyła już zaoferować sporą ofertę zespołów głośnikowych, w tym model Roth Audio Oli 40, który jest następcą popularnych w Polsce kolumn Oli 4.

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=cost-of-paxil-per-pill Nowy model przynosi szereg udoskonaleń wprowadzonych przez konstruktorów. Począwszy od większej obudowy przeprojektowanej pod kątem akustyki, przez grubszą i sztywniejszą plecionkę z włókna szklanego i żywicy zastosowaną w budowie samych głośników średnio i niskotonowych. Zaś jako głośnik wysokotonowy zastosowano przetwornik z kopułką o średnicy 25 mm, co pozwoliło znacząco poprawić separację instrumentów na scenie. Modyfikacje głośników wniosły pozytywne zmiany w przekazie średnicy, która jest znakiem firmowym Rotha i jak zawsze jest bezpośrednia i mięsista.

where can I find cymbalta tablets

http://pinlovely.com/?p=where-can-I-find-citalopram-or-effexor Roth Audio Oli 40 to kontynuacja sprawdzonego projektu obudowy solidnie wygłuszonej, czyli zgodnie z tezą, że dobrze grająca kolumna musi być ciężka. Stąd Roth stosuje własną technologię wygłuszenia DALtech z matami bitumicznymi, które stosowane są w dwukrotnie droższych konstrukcjach. W efekcie kolumny wyróżniają się głębokim i zróżnicowanym basem bez zbędnych zniekształceń.

amoxil price NZ Roth Audio Oli 40

http://www.faeganspub.com/?f=buy-ampicillin-online-Amsterdam Dane techniczne:
2,5 – drożna kolumna podłogowa z technologią DALtech
Głośnik średnio-niskotonowy (2 szt.): 6.5″ (16cm)  włókno szklane z hybrydowym stożkiem
Głośnik wysokotonowy: 1″ Polimerowy zintegrowany z kopułką
Oporność: 8 Ohm
Czułość: 91dB
Pasmo przenoszenia: 40Hz~ 20KHz
Maksymalna moc: 200 Watt
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 970 x 235 x 346 mm
Waga: 19 kg sztuka.
Dostępne kolory: buk i czarny
Cokół zintegrowany z obudową
W zestawie kolce i podkładki antywibracyjne

source url Więcej informacji: http://www.roth-audio.rafko.pl/p.php?towar=8983,kolumny-stereo-roth-audio-oli-40-oli40-2szt

source url  

http://wangka.com.au/page/3/?w=buy-ciprofloxacin-online-Rio-de-Janeiro