Revel Ultima Rhythm2

Revel Ultima Rhythm2

https://nepomak.org/?n=cipro-price-US Opisywaliśmy na naszych stronach wiele subwooferów, ale ten należy do wagi superciężkiej (w przenośni i dosłownie). Jego moc muzyczna wynosi 4000 W, a ciężar – 89 kg. A przy tej okazji warto się zastanowić o celowość „wyścigu zbrojeń” producentów domowych subwooferów, wszak chyba istnieje granica, przy której rozsądek wezmie górę nad efektownością (głośnością).

where to order flagyl
W modelu Revel Ultima Rhythm2 zastosowano jeden głośnik o średnicy membrany 18 cali (450 mm), której skok mechaniczny wynosi 1,7 cala (43 mm). Przetwornik posiada dwie 4-calowe cewki, każda sterowana osobnym wzmacniaczem klasy D o mocy łącznej 2000 W RMS. Aby jego konstrukcja wytrzymała odpowiednie drgania korpus odlano z aluminium. Zaś do układu magnetycznego wykorzystano magnesy neodymowe, co znacznie obniżyło jego wielkość i masę.

tetracycline antibiotic Australia Revel Ultima Rhythm2

source Na tylnej ścianie znajduje się panel z gniazdami wejściowymi, wyjściowymi oraz przełącznikami (ich spis poniżej).

https://nepomak.org/?n=azithromycin-250-mg-or-500mg Największym atutem tego subwoofera Revel Ultima Rhythm2 jest jego konfiguralność za pomocą komputera przy użyciu przewodu USB. Kupujacy otrzymuje specjalne oprogramowanie LFO (Low Frequency Optimization), które umożliwia regulację zamontowanego w subwooferze procesora DSP:
– wybranie spośród sześciu zboczy filtrów (pierwszego, drugiego, czwartego lub ósmego rzędu, Butterworth’a lub Linkwitz-Reilly’ego),
– regulację opóźnienia sygnału subwoofera (maksymalnie 631 ms) w stosunku do pozostałych głośników w pomieszczeniu,
– 10-pasmowy korektor parametryczny (PEQ), umożliwiający odpowiednią korekcję w zależności od pomieszczenia w zakresie 18–100Hz, ±3dB.

watch  

http://www.faeganspub.com/?f=buy-augmentin-online-EU Revel Ultima Rhythm2

http://choicehighrisk.com/?c=tetracycline-cost-UK  

follow link  

get link Całość zamknięto w skrzyni z płyt o grubości 1,5″ z pięknym wykończeniem w połysku: czarny lakier fortepianowy oraz Mahogany Veneer (mahoń).

https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-used-for-bladder-infections Revel Ultima Rhythm2

get link  

 

Dane techniczne:
Typ: subwoofer, obudowa zamknięta.
Głośnik niskotonowy: 1 szt.,membrana o średnicy 18″, 2 cewki 4-calowe, magnes neodymowy
Wzmacniacz mocy: 2 szt., klasy D, o mocy 1000W RMS (moc szczytowa 2000 W) na każdą cewkę, przy czułości 400mV/20k Ohm (balanced), 14k Ohm (unbalanced)
Skuteczność: 115dB, 105dB SPL przy 30Hz/1m/<1% THD

Wejścia na panelu:
– R & L, zbalansowany XLR oraz RCA, USB, 12V trigger.

Wyjścia na panelu:
– wysoki poziom XLR i RCA, 12V trigger

Regulacja na panelu:
– przełącznik Power Mode (Auto/On/Trigger).
– filtr dolno- i górnopasmowy zwrotnicy subwoofera od 50 do 100 Hz, w odstępach co 1 Hz

Stosunek sygnał/szum (S/N): >100dB
Wymiary (szer. x wys. x głęb.):  709mm x 625mm x 714mm
Waga: 89 kg.
Cena: ok. 10 000 USD

Link do producenta: http://www.revelspeakers.com/productlist-rev/revel-list-products/rev-products/type/subwoofers.html