Projekt-VS104

http://actiononaccess.org/?c=where-to-buy-tetracycline-online Subwoofer VS104 to prosta i tania konstrukcja, mimo, że wykorzystane są tu dwa głośniki. Jego kształt został tak dobrany, by można było umieścić go tam, gdzie tradycyjny subwoofer nie ma szans zmieścić się, np. pod niską ławą lub na półce. Podwójny układ przetworników z wyjątkowo dużymi (w proporcji do rozmiarów głośników) średnicami portów bass-refleks sprawią, że niskie tony będą bardzo dobrze odczuwalne przez słuchacza.

buy flagyl in US online Projekt ten może być również użyty w systemie nagłośnienia w samochodzie.

https://nepomak.org/?n=how-much-does-bactrim-cost

http://actiononaccess.org/?c=azithromycin-250-mg-online  

http://www.faeganspub.com/?f=strongest-oral-antibiotics-available go here Parametry subwoofera VS104

https://nepomak.org/?n=buy-bactrim-in-Netherlands Typ obudowy: bass-refleks
Pasmo przenoszenia od (- 6dB): 38 Hz
Impedancja: 4 Ohmy
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20 – 100 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 220 x 700 x 331 mm
Ciężar (bez wzmacniacza): 13,8 kg/szt.

tetracycline price Mexico Koszt (bez wzmacniacza): ok. 230 zł/szt.

http://actiononaccess.org/?c=buy-cipro-in-Charleroi-Belgium  

buy ampicillin USA online Budowa

W skład zestawu VS104 wchodzi obudowa, dwa głośniki, dwie rury bass-refleks, wzmacniacz mocy z filtrem dolnoprzepustowym, przewód o przekroju 4 mm2.

Obudowę wykonujemy z płyt MDF lub wiórowych o grubości 19 mm. Wymiary poszczególnych elementów podane są na rysunku oraz w dalszej części artykułu. Jej objętość netto wynoszą 34,5 litra.
Wewnątrz, na środku trzeba zamontować wspornik z listwy o przekroju ok. 40 x 20 mm, łączący na sztywno płyty górną i dolną.

 

Projekt VS104

By powiększyć kliknij na obrazek.

Rysunek do pobrania również w lepszej jakości: projekt subwoofera VS104.pdf (67 kB).

 

Użyte w tej konstrukcji głośniki niskotonowe to model Visaton W130S-8 (nr kat. 9023) z powlekaną membraną papierową o średnicy 130 mm (5 cali). Od konkurencji wyróżnia się bardzo ładnym wyglądem, dzięki czemu nie potrzeba stosować maskownicy, chyba, że w celu ochrony przed przypadkowym uszkodzeniem.

http://www.faeganspub.com/?f=bactrim-buy-online-Canada Ważne! Do wzmacniacza oba przetworniki podłączamy równolegle, z tą samą polaryzacją, czyli „+” do „+” oraz „-” do „-„. W przypadku niewłaściwego połączenia (czyli plus jednego głośnika z minusem drugiego) wzmacniacz subwoofera nie uszkodzi się, ale subwoofer nie będzie dostatecznie generował niskich tonów, bo głośniki będą pracować w przeciwfazie.

Z tyłu obudowy znajduje się miejsce na panel ze wzmacniaczem mocy wraz z filtrem dolnoprzepustowy. Może on być wykonany samodzielnie lub gotowy ze starego subwoofera, najlepiej o mocy muzycznej 20 – 100W.

http://actiononaccess.org/?c=does-amoxil-interact-with-alcohol Uwaga! Ze względu na ograniczoną wysokość subwoofera płyta czołowa wzmacniacza nie może być wyższa lub szersza (w zależności od montażu) niż 210 mm.

Oba tunele bass-refleks są identyczne i mają średnicę 50 mm oraz długość 143 mm. Subwoofer nie wymaga zastosowania wewnątrz materiału tłumiącego.

 

buy cheap ampicillin UK Spis elementów dla jednej sztuki subwoofera:

Obudowa wg rysunku – 1 szt.
Głośnik niskotonowy – Visaton W130S-8 (nr kat. 9023) – 2 szt.
Przewód – 1,0 mb o przekroju 4,0 mm2
Rura bass-refleks – średnica 50 mm/długość 143 mm – 2 szt.
Wkręty do głośnika – 10 szt.
Wzmacniacz mocy – według potrzeby

 

buy azithromycin 250mg UK Obudowa

Płyty MDF lub wiórowe o grubości 19 mm:
– przód i tył – 700 x 182 mm – 2 szt.
– góra i dół – 700 x 331 mm – 2 szt.
– płyty boczne – 293 x 182 mm – 2 szt.
– wspornik – listwa 40 x 20 x 182 mm – 1 szt.

 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Vithone. W celu uzyskania więcej informacji na temat tej konstrukcji prosimy o kontakt z nią.

 

Zanim zaczniesz budować zapoznaj się z ogólnymi informacjami na stronie: http://kolumny-glosnikowe.pl/wstep-do-projektow-kolumn-glosnikowych/

 

 

http://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2017/05/Projekt-VS104.jpghttp://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2017/05/Projekt-VS104-150x150.jpgAutorProjekty kolumn głośnikowych
Subwoofer VS104 to prosta i tania konstrukcja, mimo, że wykorzystane są tu dwa głośniki. Jego kształt został tak dobrany, by można było umieścić go tam, gdzie tradycyjny subwoofer nie ma szans zmieścić się, np. pod niską ławą lub na półce. Podwójny układ przetworników z wyjątkowo dużymi (w proporcji do...