V2005

doxycycline price NZ Dla osób, które posiadają niewiele miejsca na podłodze, by postawić dużą kolumnę głośnikową, niniejszy projekt V2005 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jego wąska, smukła i zgrabna obudowa będzie idealnie pasowała do małego pokoju.
Zastosowano tutaj głośniki niemieckiego producenta Visaton w rzadko spotykanym układzie D’Appolito (umieszczenie głośnika wysokotonowego między głośnikami średnio-niskotonowymi).

http://actiononaccess.org/?c=tetracycline-interaction-with-antibiotics  

price of amoxicillin with insurance

doxycycline antibiotic for sale Dzięki temu otrzymujemy wyrównane źródło dźwięku w płaszczyźnie pionowej i redukujemy zmiany brzmienia przy zmianach położenia słuchacza, co ma duże znaczenie przy małych odległościach od zestawów.

http://actiononaccess.org/?c=buy-augmentin-USA-online Jest to konstrukcja uniwersalna, o wyjątkowo dobrze zbalansowanej (płaskiej) charakterystyce pasma przenoszenia, nadająca się do odtwarzania do prawie każdej muzyki.
Bardzo dobrze współpracuje ze wzmacniaczami o niewielkiej mocy wyjściowej. Należy jedynie pamiętać o odsunięciu zestawu od ściany na odległość 10-15 cm, ze względu na wylot tunelu bass-refleks.

order zithromax online Canada  

buy zithromax online Bratislava https://nepomak.org/?n=order-azithromycin-500mg-online Parametry zestawu głośnikowego V2005

https://nepomak.org/?n=buy-metronidazole-online-Paris Typ obudowy: bass-refleks
Pasmo przenoszenia (+/- 6dB): 45 – 22 000 Hz
Impedancja: 4 Ohmy
Efektywność: 89 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 10 – 80 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 800 x 160 x 208 mm
Ciężar: 7,7 kg/szt.

go to link Koszt (bez obudowy): ok. 330 zł/szt.

 

flagyl prices with insurance Budowa

W skład zestawu V2005 wchodzi obudowa, trzy głośniki, zwrotnica, tunel bass-refleks, 2-żyłowy przewód głośnikowy o przekroju 2,5 mm2, materiał tłumiący oraz złącze, bądź terminal.

Do budowy konstrukcji najlepiej zastosować płytę wiórową lub MDF o grubości 16 mm. Skrzynię można wzmocnić wewnętrznym wspornikiem w połowie jej wysokości, ale, ze względu na małą szerokość ścian, nie jest to wymagane.  Wymiary poszczególnych elementów podane są na rysunku oraz w dalszej części artykułu. Jej objętość netto wynosi 16,9 litra.

 

V2005

By powiększyć kliknij na obrazek.

Rysunek do pobrania również w lepszej jakości: projekt V2005.pdf (25 kB).

 

Oba głośniki średnio-niskotonowe to model Visaton W100S o impedancji 8 Ohmów (nr. 9021), połączone równolegle. Posiadają powleczoną, papierową membraną (co nadaje ładny wygląd kolumnie głośnikowej) i proporcjonalnie duże cewki.

Głośnik wysokotonowy to Visaton DT94, również o impedancji 8 Ohmów (nr. 9004), kopułkowy, wysokiej klasy, o bardzo równomiernej charakterystyce pasma przenoszenia. Posiada cewkę chłodzoną ferrofluidem.

Na tylnej ścianie montujemy rurę bass-refleks o średnicy wewnętrznej 50 mm i długości 85 mm. W środku umieszczamy około 100 gramów materiału tłumiącego, tak, by nie zasłaniał wewnętrznego otworu rury bass-refleks, pamiętając, żeby odległość tego materiału od wewnętrznego końca rury była nie mniejsza niż 5 cm. Można go przykleić do wewnętrznych ścianek w tylnej części lub zwinąć w rolkę i wstawić za głośnikami, nad tunelem bass-refleks.

 

source site Zwrotnica

Zwrotnica jest 2-drożna, drugiego rzędu w obu torach. Jej częstotliwość podziału wynosi 2,1 kHz.

 

Zwrotnica V2005

By powiększyć kliknij na powyższy obrazek.

Spis elementów zwrotnicy:
– L1 – 0,36 mH
– L2 – 0,7 mH
– C1 – 15 uF
– C2 – 8,2 uF
– R1 – 0,5 Ohm 10 W

Przy montażu należy pamiętać o właściwym podłączeniu głośników i ich polaryzacji.

 

buy amoxicillin in USA online Spis elementów dla jednej sztuki kolumny:

Obudowa wg rysunku – 1 szt.
Głośnik nisko-średniotonowy – Visaton W100S-8 (nr. 9021) – 2 szt.
Głośnik wysokotonowy – Visaton DT94-8 (nr. 9004) – 1 szt.
Zwrotnica – według powyższego opisu
Przewód – 2,0 mb o przekroju min. 2,5 mm2
Materiał tłumiący – ok. 100 g wełny poliestrowej
Rura bass-refleks – średnica 50 mm/długość 85 mm – 1 szt.
Terminal – wedle uznania – 1 szt.
Wkręty do głośników – 13 szt.

 

http://actiononaccess.org/?c=where-to-buy-bulk-antibiotics Obudowa

Płyty MDF lub wiórowe o grubości 16 mm:
– przód i tył – 800 x 160 mm – 2 szt.
– góra i dół – 176 x 128 mm – 2 szt.
– płyty boczne – 800 x 128 mm – 2 szt.

 

 

 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Vithone. W celu uzyskania więcej informacji na temat tej konstrukcji prosimy o kontakt z nią.

 

Zanim zaczniesz budować zapoznaj się z ogólnymi informacjami na stronie: http://kolumny-glosnikowe.pl/wstep-do-projektow-kolumn-glosnikowych/

 

 

http://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2015/05/V2005.jpghttp://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2015/05/V2005-150x150.jpgAutorProjekty kolumn głośnikowych
Dla osób, które posiadają niewiele miejsca na podłodze, by postawić dużą kolumnę głośnikową, niniejszy projekt V2005 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Jego wąska, smukła i zgrabna obudowa będzie idealnie pasowała do małego pokoju. Zastosowano tutaj głośniki niemieckiego producenta Visaton w rzadko spotykanym układzie D’Appolito (umieszczenie głośnika wysokotonowego między głośnikami średnio-niskotonowymi).   Dzięki temu...