Projekt-V1002

http://www.faeganspub.com/?f=flagyl-400-mg-generic Projekt V1002, podobnie jak V1001, jest to prosta kolumna głośnikowa, ale z dodaną rurą bass-refleks. Dzięki temu pasmo przenoszenia zostało obniżone do 60 Hz, co czyni ten zestaw głośnikowy uniwersalną konstrukcją do zastosowań w kameralnych pomieszczeniach. Bez potrzeby wspomagania subwooferem.

https://nepomak.org/?n=cost-of-azithromycin-US Duża efektywność kolumny głośnikowej pozwala na użycie wzmacniaczy niewielkiej mocy (max. 25W), by nagłośnić pokój o powierzchni 10-15 m2.

can I order antibiotics from Canada Zastosowany tu głośnik posiada ekranowany układ magnetyczny, czyli może pracować w pobliżu wszelkich urządzeń elektronicznych, nie wpływając na nich poprzez swoje pole elektromagnetyczne. Impedancja 8-omowa jest „przyjazna” dla każdego wzmacniacza.

buy tetracycline NZ online  

http://actiononaccess.org/?c=buy-azithromycin-in-Porto-Alegre-Brazil

buy bactrim in Presov Slovakia Brak zwrotnicy, dzięki zastosowaniu głośnika szerokopasmowego, jest przez wielu audiofili uważany za atut, gdyż ma ona negatywny wpływ na brzmienie.

source site  

order amoxil Canada Parametry zestawu głośnikowego V1002

Typ obudowy: bass-refleks
Pasmo przenoszenia (+/- 6dB): 60 – 20 000 Hz
Impedancja: 8 Ohm
Efektywność (1W/1m): 87 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 5 – 25 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 310 x 150 x 182 mm
Ciężar: 2,5 kg/szt.

Koszt (bez obudowy): ok. 135 zł/szt.

 

go here Budowa
W skład zestawu wchodzi obudowa, tylko jeden głośnik, rura bass-refleks, 2-żyłowy przewód głośnikowy oraz złącze, bądź terminal.

Do obudowy można zastosować płytę wiórową lub MDF o grubości 12 mm. Wymiary poszczególnych elementów podane są na rysunku oraz w tabeli w dalszej części artykułu. Jej objętość netto wynosi 5,7 litra.

Projekt V1002

By powiększyć kliknij na obrazek. Rysunek do pobrania również w lepszej jakości: projekt V1002.pdf (20 kB).

 

Głośnik to model W3-871SC firmy TangBand. Jest to przetwornik szerokopasmowy z papierową membraną, aluminiowym korektorem fazy, stosowanym w głośnikach wyższej klasy, i ekranowanym układem magnetycznym.

 

W3-871SC

 

Na przedniej ścianie montujemy rurę bass-refleks BR-35 lub podobną o średnicy 35 mm i długości 70 mm.

Można zastosować dowolny przewód głośnikowy o przekroju 0,75 mm2 lub większym. Terminal lub para złączy dowolna, według własnego upodobania.

W środek wstawiamy materiał tłumiący lub inny odpowiedni materiał, by stłumić fale stojące. Można go przykleić do wewnętrznych ścianek w tylnej części lub zwinąć w rolkę i wstawić za głośnikiem (warto przytwierdzić ją na stałe, choćby kilkoma kroplami kleju).

Uwaga! Materiał tłumiący nie może zasłaniać wewnętrznego otworu rury bass-refleks. Najmniejsza odległość tego materiału od wewnętrznego końca rury to 5 cm.

 

https://nepomak.org/?n=buy-doxycycline-100mg-online-UK Zwrotnica

Jako, że głośnik pracuje w pełnym zakresie przenoszenia zwrotnica jest tu niepotrzebna. Przewody z terminala bezpośrednio podłączamy do głośnika, zachowując właściwą polaryzację („+” głośnika z czerwonym gniazdem złącza, a „-” z czarnym). W tym przypadku schemat układu jest zbędny.

 

http://www.faeganspub.com/?f=buy-cipro-online-Canada Spis elementów dla jednej sztuki kolumny source link V1002:

Głośnik – W3-871SC – 1 szt.
Rura bass-refleks – BR-35 – 1 szt.
Przewód – 0,5 mb o przekroju 0,75 mm2
Materiał tłumiący – ok. 0,2 m2
Terminal – wedle uznania – 1 szt.
Wkręty do głośnika – 4 szt.

 

flagyl 400mg tablet Obudowa

Płyty MDF lub wiórowe o grubości 12 mm:
– przód i tył – 286 x 126 mm – 2 szt.
– góra i dół – 182 x 126 mm – 2 szt.
– płyty boczne – 310 x 182 mm – 2 szt.

 

watch Modyfikacje

W celu lepszego brzmienia w zakresie niskich tonów można zastosować grubszą płytę, np. 16 mm oraz lepszej jakości przewód głośnikowy i złącza w terminalu.

 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Vithone. W celu uzyskania więcej informacji na temat tej konstrukcji prosimy o kontakt z nią.

 

Zanim zaczniesz budować zapoznaj się z ogólnymi informacjami na stronie: http://kolumny-glosnikowe.pl/wstep-do-projektow-kolumn-glosnikowych/

 

 

http://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2014/05/Projekt-V1002.jpghttp://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2014/05/Projekt-V1002-150x150.jpgAutorProjekty kolumn głośnikowychbass-refleks,projekt kolumny głośnikowej,projekt małej kolumny
Projekt V1002, podobnie jak V1001, jest to prosta kolumna głośnikowa, ale z dodaną rurą bass-refleks. Dzięki temu pasmo przenoszenia zostało obniżone do 60 Hz, co czyni ten zestaw głośnikowy uniwersalną konstrukcją do zastosowań w kameralnych pomieszczeniach. Bez potrzeby wspomagania subwooferem. Duża efektywność kolumny głośnikowej pozwala na użycie wzmacniaczy niewielkiej mocy...