Projekt-V1001

ciprofloxacin 250mg price Australia Jest to bardzo prosta konstrukcja malutkiej kolumny głośnikowej. Idealna dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym budowaniem zestawów głośnikowych. Minimalna ilość elementów oraz łatwość budowy sprawiają, że każdy może podjąć się realizacji tego projektu. Duża efektywność kolumny głośnikowej pozwala na użycie wzmacniaczy niewielkiej mocy (max. 25W), by nagłośnić pokój o powierzchni 10-15 m2.

source

source url  

azithromycin 250 mg price Konstrukcja V1001 przeznaczona jest do małych nagłośnień, np. jako głośniki komputerowe, lub systemu kina domowego, jako satelita lub głośnik centralny, przy uzupełnieniu go subwooferem. Wtedy jego filtr należy ustawić na ok. 100 Hz. Tym bardziej jest do nich polecany, gdyż zastosowany tu głośnik posiada ekranowany układ magnetyczny. Zatem może pracować w pobliżu wszelkich urządzeń elektronicznych, nie wpływając na nich poprzez swoje pole elektromagnetyczne. A i impedancja jest „przyjazna” dla każdego wzmacniacza.

click Brak zwrotnicy, dzięki zastosowaniu głośnika szerokopasmowego, jest przez wielu audiofili uważany za atut, gdyż ma ona negatywny wpływ na brzmienie.

http://actiononaccess.org/?c=buy-zithromax-in-Limassol-Cyprus  

http://www.faeganspub.com/?f=buy-azithromycin-in-Edinburgh-UK follow url Parametry zestawu głośnikowego V1001

https://nepomak.org/?n=buy-ciprofloxacin-online-Barcelona Typ obudowy: zamknięta
Pasmo przenoszenia (+/- 6dB): 100 – 20 000 Hz
Impedancja: 8 Ohm
Efektywność (1W/1m): 87 dB
Rekomendowana moc wzmacniacza: 5 – 25 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 200 x 150 x 165 mm
Ciężar: 1,9 kg/szt.

Koszt (bez obudowy): ok. 125 zł/szt.

 

go site Budowa

W skład zestawu wchodzi obudowa, tylko jeden głośnik, 2-żyłowy przewód głośnikowy oraz złącze, bądź terminal.

Do obudowy można zastosować płytę wiórową lub MDF o grubości 12 mm. Wymiary poszczególnych elementów podane są na rysunku oraz w tabeli w dalszej części artykułu. Jej objętość netto wynosi 3,1 litra.

 

Projekt V1001

By powiększyć kliknij na obrazek. Rysunek do pobrania również w lepszej jakości: projekt V1001.pdf (16 kB).

 

Głośnik to model W3-871SC firmy TangBand. Jest to przetwornik szerokopasmowy z papierową membraną, aluminiowym korektorem fazy, stosowanym w głośnikach wyższej klasy, i ekranowanym układem magnetycznym.

 

W3-871SC

 

Można zastosować dowolny przewód głośnikowy o przekroju 0,75 mm2 lub większym. Terminal lub para złączy dowolna, według własnego upodobania.

W środek wstawiamy materiał tłumiący lub inny odpowiedni materiał, by stłumić fale stojące. Można go przykleić do wewnętrznych ścianek w tylnej części lub zwinąć w rolkę i wstawić za głośnikiem (warto przytwierdzić ją na stałe, choćby kilkoma kroplami kleju).

 

doxycycline interaction with antacids Zwrotnica

Jako, że głośnik pracuje w pełnym zakresie przenoszenia zwrotnica jest tu niepotrzebna. Przewody z terminala bezpośrednio podłączamy do głośnika, zachowując właściwą polaryzację („+” głośnika z czerwonym gniazdem złącza, a „-” z czarnym). W tym przypadku schemat układu jest zbędny.

 

source link Spis elementów dla jednej sztuki kolumny:

Głośnik – W3-871SC – 1 szt.
Przewód – 0,5 mb o przekroju 0,75 mm2
Materiał tłumiący – ok. 0,1 m2
Terminal – wedle uznania – 1 szt.
Wkręty do głośnika – 4 szt.

 

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250mg-capsules Obudowa

Płyty MDF lub wiórowe o grubości 12 mm:
– przód i tył – 176 x 126 mm – 2 szt.
– góra i dół – 165 x 126 mm – 2 szt.
– płyty boczne – 165 x 200 mm – 2 szt.

 

order zithromax 250mg online Modyfikacje

W celu lepszego brzmienia w zakresie niskich tonów można zastosować grubszą płytę, np. 16 mm oraz lepszej jakości przewód głośnikowy i złącza w terminalu.

 

Opracowano na podstawie materiałów firmy Vithone. W celu uzyskania więcej informacji na temat tej konstrukcji prosimy o kontakt z nią.

 

Zanim zaczniesz budować zapoznaj się z ogólnymi informacjami na stronie: http://kolumny-glosnikowe.pl/wstep-do-projektow-kolumn-glosnikowych/

 

 

http://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2014/05/Projekt-V10011.jpghttp://kolumny-glosnikowe.pl/wp-content/uploads/2014/05/Projekt-V10011-150x150.jpgAutorProjekty kolumn głośnikowychbudowanie kolumn głośnikowych,kolumna do kina domowego,projekt kolumny głośnikowej,projekt małej kolumny,samodzielna budowa kolumn głośnikowych
Jest to bardzo prosta konstrukcja malutkiej kolumny głośnikowej. Idealna dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym budowaniem zestawów głośnikowych. Minimalna ilość elementów oraz łatwość budowy sprawiają, że każdy może podjąć się realizacji tego projektu. Duża efektywność kolumny głośnikowej pozwala na użycie wzmacniaczy niewielkiej mocy (max. 25W), by nagłośnić...