Polk Audio LSiM703

Polk Audio LSiM703

see Polk Audio LSiM703 to zestaw głośnikowy, który predysponuje do zakwalifikowania go kategorii kolumn podłogowych pod względem wydajności i odtwarzania basów. Nie bez powodu należy do jednych z najdroższych kolumn podstawkowych tego amerykańskiego producenta. Zastosowano w nim wiele nowych rozwiązań. Głośnik nisko-średniotonowy oraz średniotonowy posiadają lekkie, sztywne kosze z odlewanego aluminium, a membrany z napowietrzanego polipropylenu, które są lżejsze o 20% od  tradycyjnych i 35% od aluminiowych. Jest on równie sztywny, a przy okazji posiada właściwości tłumiące. Jako tweeter użyto 1-calowy przetwornik Enhanced Ring Radiator umieszczony wraz z głośnikiem średniotonowym w oddzielnej komorze. To cecha wyróżniająca serię LSiM, a dokładnie „obudowa w obudowie” – Dynamic Sonic Engine. Dzięki temu pasmo częstotliwości 200 Hz – 2 kHz jest rozpraszane równomiernie i jednolicie.

go site

http://www.olvarwood.com.au/?o=buy-amoxil-in-US-online Interesująco rozwiązano tunel bass-reflex znajdującego sie w tylnej ściance kolumny Polk Audio LSiM703. Technologia PowerPort® opatentowana przez firmę Polk eliminuje turbulencje i zniekształcenia, co ma wpływ na bardziej wydajny i głębszy bas.

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=where-can-you-get-remeron-mirtazapine Polk Audio LSiM703

enter site Wysokiej jakości, wytrzymała konstrukcja obudowa Polk Audio LSiM703 zbudowana z płyt MDF o grubości 25 mm po bokach, 19 mm z tyłu i na dole oraz przegród o grubości 30 mm tworzące usztywnienia i oddzielne komory dla głośników. Ta wytrzymała konstrukcja skutecznie eliminuje rezonanse obudowy i wewnętrzne fale stojące.

here  

http://pinlovely.com/?p=buy-effexor-150-mg-tablets-no-script Polk Audio LSiM703

go  

buy ciprofloxacin online Brazil W kolumnie głośnikowej Polk Audio LSiM703 zastosowano podwójny terminal ze złoconymi złączami, umożliwiający połączenie bi-amp lub bi-wire.

follow link  

Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-reflex
Głośnik wysokotonowy: 1″ (2,54cm), Dynamic Balance, Enhanced Ring Radiator
Głośnik średniotonowy: 3 1/4″ (8,26cm), Dynamic Balance, z membraną z napowietrzanego polipropylenu
Głośnik nisko-średniotonowy: 6 1/2″ (16,51cm), Dynamic Balance, z membraną z napowietrzanego polipropylenu
Pasmo przenoszenia: 36 Hz – 40 kHz
Impedancja: 8 Ohm
Efektywność: 88 dB
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,8 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20-200 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 43 cm x 22 cm x 37 cm
Ciężar: 13,4 kg