Paradigm Mini Monitor v7

Paradigm Mini Monitor v7

source site Na naszych stronach opisywaliśmy subwoofer firmy Paradigm z Kanady. Tym razem przedstawiamy niewielkie kolumny podstawkowe Mini Monitor v7, które należą do grupy zestawów Classic. Naprawdę są rozmiaru mini, ale nie jest to najmniejsza konstrukcja w tej rodzinie. Jeszcze mniejszy jest zestaw Atom Monitor. Siódma generacja modelu Mini przyniosła bardzo pozytywne zmiany w wyglądzie.

http://actiononaccess.org/?c=cipro-500-mg-generic
Mini Monitor v7 posiada dwa głośniki z podziałem częstotliwości zwrotnicy w okolicy 2 kHz. Średnio-niskotonowy przetwornik ze stożkiem z aluminium (a dokładnie z materiału zwanego S-PAL – Satin-Anodized Pure Aluminium), o średnicy 16,5 cm w kształcie miski, czyli bez kapturka przeciwpyłowego, i dużym układem magnesowym.

http://www.faeganspub.com/?f=ciprofloxacin-500-mg-price Zaś głośnik wysokotonowy z 25 mm kopułką także z materiału S-PAL i cewką chłodzoną ferrofluidem. W celu lepszego rozpraszania fal dźwiękowych zastosowano niewielką siatkę Wire Mesh Tweeter Guard i kołnierz WaveGuide. Ta pierwsza spełnia również rolę zabezpieczająca kopułkę przed uszkodzeniem mechanicznym.

go here Paradigm Mini Monitor v7

see url Prosta i ciężka skrzynka z grubej płyty MDF pokryto okleiną, przy czym płyta czołowa, niezależnie od wersji wykończenia, zawsze jest czarna. Dodatkowo mocowania głośników zostały sprytnie zakamuflowane. Maskownicę mocuje się, nie za pomocą tradycyjnych kołków, lecz uchwytami magnetycznymi. Z tyłu obudowy znajduje się wylot tunelu bass-refleks oraz para złączy na dowolny rodzaj końcówek. Problemem przy podłączeniu może być ich mały rozstaw oraz plastykowe nakrętki.

follow url  

http://actiononaccess.org/?c=order-flagyl-Canada Dane techniczne:

flagyl 400mg cost UK Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka S-PAL™ 25 mm (1 cal)
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana S-PAL™ o średnicy 6,5″ (165mm), kosz GRIP™
Pasmo przenoszenia: 75 Hz – 22 kHz przy ±2dB
Skuteczność (2.83V/1m):  90 dB
Impedancja: 8 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,0 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 15 – 100 W
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 343 × 194 × 265 mm
Waga: 7,7 kg
Wykończenie: Black Ash, Heritage Cherry

go to link Strona producenta: http://www.paradigm.com/