Morel Octave 6 Limited Edition

Morel Octave 6 Limited Edition

follow site Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do zestawów domowych, jak i samochodowych), a także kolumn głośnikowych. Większość swojej produkcji zlokalizował w USA, stąd często spotykana opinia, że jest to firma amerykańska. Jeśli chodzi o domowe zestawy to oferta jest dość uboga: flagowy model Fat Lady i Sopran, które wyróżniają się bardzo zaokrąglonymi kształtami, oraz Octave, Octave Signature i Solan, wszystkie trzy o wyglądzie prostopadłościanu.

see url

amoxil cost NZ Niewielka kolumna Morel Octave 6 w wersji limitowanej (LE – Limited Edition) wyróżnia się zaokrągloną „nadbudówką”, w której zamontowano głośnik wysokotonowy. Jego miękka kopułka o średnicy 28 mm powstała z materiału Acuflex™. Chroni ją siateczka z drobnymi otworami pełniąca rolę elementu rozstrzepiającego fale dźwiękowe. Głośnik niskotonowy to jednostka 6-calowa (130 mm) membraną polipropylenową, aluminiową cewką o średnicy 3 cali (75 mm) i dużym, chłodzonym, ferrytowym układem magnetycznym. Również on chroniony jest przez łatwo zdejmowalną osłonę metalową. Oba głośniki produkowane są we własnym zakresie w fabryce Morela w Ness Ziona w Izraelu.

click  

see Morel Octave 6 Limited Edition

https://nepomak.org/?n=amoxil-cheap-UK  

http://www.faeganspub.com/?f=metronidazole-buy-online-Canada Obudowa wykonana z płyt MDF dostępna jest tylko w dwóch kolorach: białym i czarnym. Na tylnej ścianie znajduje się duży tunel bass-refleks, a poniżej niego pojedyncze złącze głośnikowe.

do antibiotics interfere with trying to get pregnant  

http://www.faeganspub.com/?f=buy-zithromax-online-USA Dane techniczne:

enter Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka Acuflex™ o średnicy 28 mm, magnes neodymowy
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 130 mm (6 cali), kosz aluminiowy, cewka o średnicy 3″ z drutu aluminiowego
Pasmo przenoszenia (±6dB): 30 – 22000 Hz
Efektywność (1V/1m): 88 dB
Impedancja: 4 Ohm
Moc wyjściowa: 140 W RMS
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2200 Hz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 297 mm x 187 mm x 340 mm (367 mm z terminalem)
Ciężar: 7,3 kg/szt
Cena: ok. 2800 USD/para plus 400 USD za stojaki

azithromycin price no insurance Więcej informacji: http://www.morelhifi.com/product-category/hifi-stereo/

watch