Monitor Audio GX100

Monitor Audio GX100

enter Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szerokiej gamie produktów oferuje model GX100, który jest dużym, dwudrożnym, podstawkowym zestawem głośnikowym i wchodzi w skład rodziny GX mogącej pracować jako zestaw do kina domowego.

here Kolumna Monitor Audio GX100 posiada dwa głośniki: 6,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy RST i wysokotonowy głośnik wstęgowy C-CAM. Ten pierwszy ma membranę o średnicy 16-cm, wykonaną z warstw ceramiczno-metalowych i zawieszoną na miękkim resorze.

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=antidepressant-medication-wellbutrin

flagyl 200mg price UK Użyta w nim technologia RST (Rigid Surface Technology) polega na równomiernie ułożoniu dołków na powierzchni stożka, przypominających piłkę golfową. Dołki te podnoszą jej sztywność, dzięki czemu głośnik jest odporny na mechaniczne naprężenia, które mogą odkształcić powierzchnię membrany i przez to generować zniekształcenia wydobywającego się dźwięku. Technologia ta pomaga również rozproszyć fale stojące rozchodząc się po powierzchni całej membrany.

http://loudspeaker.pl/?l=cost-of-ciprofloxacin-US Głośnik wysokotonowy to konstrukcja wstęgowa C-CAM, zamknięta w tłumiącej puszce, pozwalająca osiągnąć pasmo przenoszenia rzędu 60 kHz.

buy cipro in Belgium  

watch Monitor Audio GX100

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=where-can-you-get-cymbalta-without-a-script  

enter site Obudowa Monitor Audio GX100 została wykonana z płyty MDF o grubości 20 mm i wzmocniona wewnątrz wspornikami. Jej boczne ścianki są wygięte, co zmiejsza wewnętrzne fale stojące. Wykończono ją tak by spojenia nie były w ogóle widoczne. I to niezależnie czy jest to fornir z naturalnego drewna czy lakier fortepianowy o wysokim połysku. Z przodu montowana jest za pomocą magnesów maskownica z siatki metalowej.

cheap antibiotics for dogs Z tyłu znajdziemy wylot tunelu bass-refleks HiVe II i terminal z czterema złoconymi gniazdami umożliwiającymi podłączenie w układzie bi-wiring.
Tunel basowy HiVe II  posiada w wylocie wgłębienia, dzięki którym uzyskujemy swobodniejszy przepływ powietrza i redukcję turbulencji. W ten sposób powietrze przepływa szybciej, a my otrzymujemy większy, mocniejszy i bardziej dynamiczny bas.

see Monitor Audio GX100 Monitor Audio GX100
Dane techniczne:
Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., C-CAM, wstęgowy
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana RST z warstw ceramiczno-metalowych o średnicy 160 mm (6,5″)
Pasmo przenoszenia: 42 Hz – 60 kHz
Efektywność (1W/1m): 88 dB
Impedancja: 8 Ohm
Moc wyjściowa: 120 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 362 x 210 x 303 mm
Ciężar: 9,9 kg
Więcej informacji: http://www.monitoraudio.pl/

go