KEF R400b

KEF R400b

https://nepomak.org/?n=treatment-for-bacterial-illness Subwoofer KEF R400b to prawie najlepszy zestaw basowy jaki oferuje ten producent. Zamontowano w nich dwa głośniki o średnicy 9 cali (225 mm) na przeciwległych ścianach bocznych. Aby wzmocnić i usztywnić ten układ głośników połączono je, od strony magnesów, metalowym prętem. Jest to dobre rozwiązanie na zrównoważenie przeciwnych sił w trakcie pracy, a które mogłyby negatywnie wpłynąć na drewnianą konstrukcję subwoofera oraz jego samowolne przemieszczanie się po podłodze. W tym przypadku brak przetwornika lub wylotu rury bass-refleks od spodu ma ogromną zaletę: subwoofer ten można postawić na grubej wykładzinie, a jego niewysokie, gumowe nóżki dobrze amortyzują niepożądane drgania.

http://choicehighrisk.com/?c=azithromycin-cheap-Australia

http://actiononaccess.org/?c=buy-amoxicillin-online-Europe Obudowa KEF R400b jest typu zamkniętego o objętości 22 litrów. Wykończona w kolorze czarnym, z metalowymi (efekt „drapanego” aluminium) paskami po boku oraz szerokimi obwódkami wokół membran głośników, może nie każdemu przypaść do gustu. Na tylnej ścianie znajduje się panel wraz ze wzmacniaczem klasy D o mocy 2 x 250W. Są tam też regulacje wzmocnienia, górnej częstotliwości granicznej, 3-poziomowy przełącznik equalizera, wejścia niskopoziomowe RCA oraz gniazdo wejść wysokopoziomowych, do których producent dołącza przejściówkę.

order bactrim 480mg online KEF R400b

http://www.faeganspub.com/?f=ciprofloxacin-for-cheap Dane techniczne

go Typ: obudowa zamknięta
Głośnik niskotonowy: 2 szt., o średnicy membrany 9 cali (225 mm)
Pasmo przenoszenia (-6dB): 26 – 140 Hz
Moc wzmacniacza: 2 x 250 W
Panel sterowania:
– wejścia: RCA, głośnikowe (wysokiego poziomu)
– regulacje: regulacja poziomu mocy, filtr dolnoprzepustowy 40 – 140 Hz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 365 x 330 x 351 mm
Masa: 21,5 kg

http://choicehighrisk.com/?c=cost-of-augmentin-US Cena: 5000 zł za sztukę

https://nepomak.org/?n=zithromax-250-mg-pills Link do producenta: http://www.kef.com/html/pl/showroom/subwoofers/kef_subwoofers/range/

click