Davone Tulip

Davone Tulip

https://nepomak.org/?n=tetracycline-250-mg-price Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie typu bass-reflex wykonanej z giętej sklejki posadowionej na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Model miał swoją premierę na wystawie w Monachium w 2014 roku. Dźwięk ich jest bardzo zrównoważony dzięki czemu zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe brzmią bardzo spójnie i soczyście. Dedykowane są do pomieszczeń o powierzchni od 10 do nawet 40 metrów kwadratowych.

price of tetracycline NZ

go to link Oprócz dźwięku wysokiej próby kolumny te oferują obcowanie z nietuzinkowym designem. Tulip zaprzeczają twierdzeniu, że sprzęt powinien przede wszystkim dobrze grać, a jego wygląd pozostaje sprawą mniej istotną. Dzięki dwóm 6-calowym głośnikom pracującym równolegle zmniejszone zostały zniekształcenia na średnich i niskich częstotliwościach. Ich całkowita powierzchnia promieniowania membran jest większa niż z 7-calowego głośnika zastosowanego w modelu Riva. Czystość reprodukcji średnich tonów jest zapewniona dzięki zastosowaniu membran z naturalnych włókien.

how to buy bactrim online

http://choicehighrisk.com/?c=augmentin-antibiotic-625mg Davone Tulip
Zarówno w przypadku Tulip, jak i Rivy, maskownice są zintegrowane z kolumną. Przez to nie powodują szkodliwych rezonansów i nie ma potrzeby ich ściągania do odsłuchu. Ścianka przednia-ma 24 mm grubości i jest osadzona w obudowie z 6-o warstwowej sklejki o wysokiej gęstości. Taka konstrukcja obudowy zapewnia jej optymalną wytrzymałość dla dwóch 6-calowych głośników niskotonowych i 1-calowego głośnika wysokotonowego.

click here

enter site Davone Tulip

go Dane techniczne:
• Pasmo przenoszenia: 45 – 30000Hz
• Impedancja: 4 ohm
• skuteczność: 90dB
• obudowa typu Bass Reflex
• wymiary(h x w x d): 85 x 18 x 26 cm
• waga: 11kg/sztuka
Wyprodukowano w Danii.
Dostępne kolory: amerykański orzech, dąb, czarny mat, biały mat

purchase doxycycline hyclate 100mg Więcej informacji: http://hifijaity.pl/